top of page

Multi Eko: znamy ich ukryte potrzeby

      Jesteśmy producentem i dystrybutorem nawozów dolistnych. Od 1994 roku zajmujemy się produkcją oraz opracowywaniem nowych rozwiązań dla rolnictwa. Nasze produkty, takie jak Agrosol- Max, Plantini czy Boramina, docierają do gospodarstw w całej Polsce. Współpracujemy także z odbiorcami w całej Europie. Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi oznaczenia Nawóz WE. 

 

      Zapraszamy do współpracy gospodarstwa rolne, odbiorców indywidualnych oraz dystrybutorów. 

 

Multi Eko- znamy ukryte potrzeby roślin.

Dokarmianie dolistne

 

Każdy rolnik wie, jak ważne jest właściwe nawożenie roślin. O ile ich dokarmianie doglebowe zwykle jest podstawą odżywiania, tak dokarmianie dolistne jest bardzo często pomijane. Stosowanie nawozów dolistnych, zarówno płynnych, jak i krystalicznych można przyrównać do suplementacji, a nawet dopingu sportowców. Przynosi ono zwykle bardzo ​szybki i widoczny w krótkim czasie efekt. 

 

Nawożenie dolistne jest tak samo proste, jak każdy inny rodzaj dokarmiania roślin. Obserwacja i stosowanie nawozów dolistnych w odpowiednim momencie jest kluczem do udanej pielęgnacji, a tym samym do wydajnych plonów, które w końcu są oczekiwanym przez każdego rolnika efektem.

Mając na względzie dobre praktyki gospodarcze i uczciwe zasady konkurencji

MULTI EKO Sp. z o.o. oświadcza, że wycofuje się z używania znaku Microcomplex,

który stanowi naruszenie prawa do znaku towarowego "Mikrokomplex" R.252206

chronionego na rzecz INTERMAG Sp. z o.o.

bottom of page